arab

Gracz
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana arab w dniu 4 Grudzień

Użytkownicy przyznają arab punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutral

O arab

 • Urodziny
 1. Pochwała dla Wampirosa

  Również się zgodze z tobą snow,Wampiros to dobry administrator.
 2. Kilka solówek ps24

  Kozak , skilla masz +1
 3. Yoo :D

  Siema tylko Real <3
 4. Ninjas In Pyjamas

  Pozdrawiam All z NiP NiP4ever.
 5. 'Niby Podanie na ev'

  Zamykać to. Jak wypełnisz wzór i dostosujesz się do wszystkiego możesz pisać O rangę "Eventowicz"
 6. Coraz bliżej święta (:

  No to jak Emily Powiedziala,też się zgodze ze to dobry pomysl PromiL no więc Pozdrawiamy Ekipa [PS24]
 7. Blood Desert Eagle

  1. Nick: dmns.arab_) 2. Ilość czasu przegranego na serwerze:17h ostatnio jak patrzalem 3. Możliwość nagrywania na prośbę prowadzącego:Moge 4. Akceptacja regulaminu: Jest do przyjęcia.
 8. Nowa Ranga

  ^ Up Uspokój się Igl
 9. Nowa Ranga

  Szczerze,można by było takie coś dodać,ale nie potrzebne jakieś podania Po prostu do wybierania w rangach jak ci po logowaniu wyskakuje i specjalną range wtedy moze dawac taka range Head Admin oraz Właściciel,jeżeli tak to się zgadzam na takie coś
 10. Witam Wszystkich

  Witaj na Serwerze [PS24] I mamy nadzieję,że zostaniesz z nami do końca, Pozdrawiamy Ekipa [PS24].
 11. "OSP Warszowice" 01.12.2018r

  Było fajnie,również dziękuje za Miły Event
 12. Up ^ masz forum : tne.ugu.pl
 13. 1. Nick na serwerze: NiP.Arab_)2. Wiek: 17 3. Staż w SA-MP: 6 lat 4. Ile czasu przegrałeś na serwerze?: 1 godzine , spokojnie godziny są łatwe do nadrobienia 5. Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w prowadzeniu eventów? (jeśli tak to jakie?):No mam doświadczenie 6. Czy znasz komendy potrzebne Ci do prowadzenia eventu i umiejętnie potrafisz się nimi posługiwać?: Tak umiem sie posługiwać 7. Podaj dwa przykładowe eventy jakie mógłbyś wykonać na serwerze (opisz krok po kroku każdy z nich jak będzie przez Ciebie prowadzony): All vs All Desert Eagle /interiory (Szukam jakiegoś miejsca do zrobienia eventów.) /evstart (zaczynam Event) (Daje graczom się rozbiec ) /evfreeze (Następnie freezuje graczy,aby dać im bron i dać pełny armor :), /evdm (Przygotowuje graczy do eventu DM) /evweaponall 24 9999 (daje graczą broń "Desert Eagle") /evunfreeze (Odmrażam graczy) /ann 5 Event wygrał Arab_) gratulacje (Podany przykład) << (Ogłaszam kto wygrał event) TEAM DEATH MATCH (TDM) /interiory (suzkam jakiegos miejsca do zaczencia eventu) /evstart (zaczynam event) /evfreeze (zamrazam graczy) /evtdmspawn 1-2 (stawiam Spawny Zółty/zielony) /evtdm (Porównuje graczy do ich drużyn Żółtych/Zielonych) /evweaponall 24 9999 25 9999 31 9999 34 9999 16 5 (Daje graczom odpowiednie bronie ) /evunfreeze (odmrazam graczy) /ann 5 event wygrali (Oglaszam, ktora wygrała druzyna żólci/zieloni) 8. Podaj jeden własny event jaki mógłbyś wprowadzić na server, opisz krok po kroku jak będzie on wyglądał: ps. Nie wiem czy taki event był, ale nie mam pomysłow Parkour- tepam sie na Wierzowiec rozpoczynam event, daje wszystkim granaty , no i sie rzucaja, wszyscy spadna ostatnia osoba wygrywa. 9. Czy zapoznałeś się szczegółowo z regulaminem Eventowicza?: Tak,zapoznałem się PS24.R.Eventowicz.