Emily

Head Admin
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7
 • Ostatnio Widziany:

  8 godzin temu
 • Pod Nickiem:

  vAb.Emily.

Statystyki z Gry

 • Ranga: Head Admin
 • EXP: 125489
 • Czas Gry: 5d 15h 38m 21s
 • Gang: Virtual and Bad Avengers

Ostatnia wygrana Emily w dniu 16 Listopad

Użytkownicy przyznają Emily punkty reputacji!

Reputacja

26 Excellent

5 obserwujących

O Emily

 • Urodziny 07.05.1996

Ostatnie wizyty

1424 wyświetleń profilu
 1. Siemanko! Wczoraj odbył się Event o nazwie Night Drag Racing, a dziś przekształciliśmy go na Illegal Night PS24. Wieczorek fajny, sporo ludzi się zebrało, tradycyjnie różne pojazdy: Ambulance, Kart, Hotring, Bullet, Turismo. Dzięki wszystkim za udział, wbijać na kolejne "nocne" Evenciki Oczywiście wszyscy zostali nagrodzeni, zwłaszcza Ci którzy zajmowali 1-3 miejsca, ale i też Ci którym się nie powiodło a wzięli udział w Wyścigach!
 2. [EV]NIGHTMAREXHATTYX

  Dam Ci szanse, okres próbny na 3 dni i zobaczymy
 3. [PODANIE EV] NiP.Igl_

  Podanie zaakceptowane, zgłoś się na serwerze.
 4. [PODANIE EV] NiP.Igl_

  Napisz wg tego wzoru https://samp.pl/index.php?/topic/53-wzór-podania-na-eventowicza/
 5. Nocny evencik w którym wzięli udział wszyscy obecni na serverze oprócz jednego rodzynka Hot-Dogami, Infernusami, Mowerami i czym dusza zapragnie Kto nie zostaje ten sie nie bawi !!!
 6. Podanie

  No z takim podaniem to nie. Potrzebujemy aktywnych eventowiczy - podszkol się, zapoznaj z komendami eventowicza które masz pod /evcmd na serwerze, poobserwuj jak robią eventy i spróbuj podanie napisać przy kolejnej rekrutacji. Lock.
 7. Siemanko! Siedzieliśmy sobie dziś na serwerze i spontanicznie na /LV rozkręciliśmy mini-imprezkę. Wiadomo graczy dużo nie było bo dość późna pora, ale [FSO]Polonez_ na Radio PS24 zrobił specjalną audycję dla obecnych! Nie obyło się bez śmiechu, śmiesznych piosenek i dedykacji . Dzięki !! Potem zrobiliśmy Zlot Privcarów i Wycieczkę Pociągiem po mapce, przy których towarzyszyły nam super piosenki ! Wszyscy którzy wzięli udział, albo i nie wzięli zostali specjalnie nagrodzeni! Dzięki za udział Łapajcie fotki Jak ktoś coś ma to wstawiać!!!
 8. Pochwała dla admina

  Po to jestem by pomagać Nie ważne komu, staram się jak mogę chociaż pierwszy raz mam rangę Dzięki że doceniacie, to miłe ale temat zamykam bo pochwały na Head Admina to takie dziwne
 9. Tutaj będą aktualizowane wszelkie zmiany dotyczące Administracji. Z dniem dzisiejszym @Redzik dołącza do ekipy servera na stanowisko vice Head Admina.
 10. [PODANIE EV]Eheron

  Wszystko skopiowane od @MaGi. Podanie odrzucone.
 11. [EV]WHATT.KP

  Podanie zaakceptowane.
 12. Regulamin Blood Desert Eagle 1. Nie używamy wspomagaczy. 2. Uczestnik musi przegrać minimum 10 godzin na serwerze. 3. Jeżeli prowadzący poprosi któregoś z uczestników o nagrywanie, ten musi to zrobić. 4. Gramy 1vs1 tylko i wyłącznie na DE. 5. Gramy do 3 wygranych punktów (3:0, 3:1, 3:2) 6. Maksymalna ilość to 16 osób. 7. Walki ustalane są odgórnie (każda runda w danym terminie) 8. W przypadku niestawienia się uczestnika podczas walki zostanie on zdyskwalifikowany bądź walka rozegrana zostanie w innym terminie. 9. Ktoś kto wcześniej korzystał ze wspomagaczy nie może wziąć udziału w konkursie.
 13. Eventowicz nie jest od mutowania, fakt faktem nie było admina. Pierwsza skarga, niech to będzie ostrzeżenie dla WeteRsa ale i dla Wszystkich. Zero faworyzacji. Przyjęte częściowo, na razie bez minusa.
 14. W tym temacie są informacje na temat tego, że Eventowicz będzie w pewien sposób rozliczany jeśli myśli o tym by zachować rangę lub awansować wyżej. Za co można dostać punkty? Plusy: 1. Aktywność 2. Pochwały 3. Kreatywne Eventy 4. Pomoc innym graczom Minusy: 1. Brak aktywności 2. Skargi 3. Siedzenie na serwerze i brak eventów 4. Wyzwiska, brak kultury osobistej 5. Niestosowanie się do regulaminu Eventowicza Eventowicz który będzie plusował (będzie najlepszy) spośród wszystkich Eventowiczy dostanie awans na rangę wyżej. Eventowicz który po prostu będzie najsłabszy (mało aktywny) itp. zostanie usunięty z rangi i będzie mógł dopiero w kolejnej rekrutacji złożyć podanie. Eventowicz który dostanie awans na rangę moderatora, pod nieobecność jest zobowiązany do prowadzenia eventów, inaczej degradacja.