Bvrtus.)

Gracz
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Ostatnio Widziany:

  12 dni temu
 • Pod Nickiem:

  ps24.bvrtus

Statystyki z Gry

 • Ranga: Gracz
 • EXP: 376089
 • Czas Gry: 2d 8h 43m 53s
 • Gang: Brak

Ostatnia wygrana Bvrtus.) w dniu 27 Październik

Użytkownicy przyznają Bvrtus.) punkty reputacji!

Reputacja

3 Neutral

O Bvrtus.)

 • Urodziny 18.06.2004

Ostatnie wizyty

138 wyświetleń profilu
 1. Eventowicz może zmutować Head Admina, bez sensu. Trzeba dodać anty-kick dla rang wyższych, eventowicz - moderatora ... właściciela, moderator - junior admina i tak dalej. Dodatkowo polecam dodać dla rang bez uprawnień np. banowania, że jak wpisze /ban to wyskakuje powiadomienie: Brak uprawnień do użycia komendy. Fafik wyświetla się jako pojazd Gdy stawiamy Fafika na minimapie jest ikonka auta, gdzie stoi. Wtedy Fafika łatwiutko znaleźć.
 2. [Podanie EV] NeesquiK

  Powiedział, że żartował z tym głosem, wybaczę mu to, ale ogólnie to nie znam Cię za bardzo, mało godzin, bo tylko 11h, albo szybko Ci lecą. Brak doświadczenia, ale to do nadrobienia. Eventy tak średnio opisane, mógłbyś się bardziej postarać, aczkolwiek jest dobrze. Da radę chłopak, na tak.
 3. [Podanie EV]

  Nie widziałem Cię jeszcze na serwerze. Pod jakimi nickami grałeś?
 4. 1. ID broni - CJ? Jedna z zabaw z podawaniem ID broni wyświetla postać CJ, czyli skina. Nie działa ID 0 więc, do poprawy. 2. Więcej baz, za mniej złotówek. Dodać więcej baz gangowych i za 10 złotych, bo masakra, 20 złotych za bazę na 30 dni. 3. Możliwość wyłączenia minigier itp. Jestem za dodaniem możliwości wyłączenia eventów, czyli textdrawu, bo fps mniej.
 5. Nick: Mój nick na serwerze to "rivs.bvrtus". Wiek: Obecnie mam czternaście lat. Doświadczenie na randze: Posiadam bardzo duże doświadczenie na owej randze. Ocena znajomości komend Eventowicza (1-10): Znam wszystkie komendy eventowicza (10/10). Ile czasu jesteś w stanie poświęcić tygodniowo: Codziennie po min. 5h czyli 35h tygodniowo. Czy posiadałeś jakąkolwiek rangę na innych serwerach? Jeżeli tak to gdzie i jaką: Posiadałem eventowicza na Ibizie oraz eventowicza/[email protected]/@ na P4F. Podaj trzy przykładowe Eventy i krótko je opisz: - Wyścig orientacyjny: Na wybranym lotnisku wszystko się zaczyna. Każdy wybiera sobie pojazd, którym chcę jechać. Ja jadę/lecę w miejsce, w które mają dojechać gracze, np. Chilliad. Gdy dolecę, a każdy przygotuje swoje auto, odliczam. W zależności od tego ile jest osób na evencie ustalam podium, albo jeden wygrany, albo trzech. Potem nagradzam. - Tor przeszkód: Na pustym terenie układam różne pojazdy, nrg/dumpery itp. Potem każdy bierze wybrany przez siebie motor. Kto przejedzie całość bez uszkodzeń, przechodzi dalej, a kto coś uszkodzi odpada z gry. I tak jedzie każdy, aż do finału. Osoba, która w finale będzie miała lepszy czas, który będzie mierzony wygrywa cały event. - Wskocz na Dumpera: Event bardzo znany, fajny. Każdy spawnuje NRG-500, ja spawnuje Dumpera. Po odliczeniu każdy korzystając z rampy wskakuje na Dumpera. 3 pierwsze osoby wygrywają i dostają expa, nagroda 1, potem 2 oraz 3. Dla pierwszego miejsca dodatkowo walizeczka. Opisz przykładowo wykonany Event w podpunktach co do wykonywanych podczas niego czynności: - Event pt. "Nie spadnij z dachu": 1. Szukam dachu, który będzie w sam raz (najlepszy jest w San Fierro, ten spiczasty); 2. Rozpoczynam event; 3. Ustawiam event na NO DM; 4. Daje czas na na rozejście; 5. Wyjaśniam pokrótce zasady. 6. Rozbrajam i daje granaty; 7. Daję godmode; 8. Odliczam i daje 50 exp dla każdego; 9. Każdy zrzuca się, ja latam dookoła na jetpacku; 10. Jeśli trwa to długo po krótkim czasie daje RPG; 11. Czekam do końca; 12. Wygranemu daję nagrodę; 13. Wstawiam ann ze zwycięzcom; 14. Zakańczam event; 15. Daję walizkę. Czy posiadasz komunikator głosowy Discord?: Posiadam ten komunikator głosowy.
 6. Halo sampowe świry

  ja już z tobą grałem i tu i tam, siema
 7. Zmiany

  Serwer ma jeszcze sporo bugów, wszystko jest naprawiane z czasem
 8. Siema, jaka u was pogoda? Zimno, deszcz i wieje.

  1. Hase

   Hase

   pizdzi i wieje xD

    

  2. Exotic

   Exotic

   chuj, gnój i wgl śmierdzi xD

    

 9. Graficy

  GRAFICY Mam taką propozycję, żeby dodać rangę grafika i coś typu kąt graficzny. Zlecenia etc. Mamy dział grafika, ale zrobić rekrutację i poddziały z zleceniami. Ja się mogę zajmować rekrutacją czy cuś. Zlecenia będą miały jakiś regulamin, że zlecenie raz na tydzień czy coś. Grafik będzie wykonywał prace graficzne dla serwera, graczy i adminów.
 10. Frakcje???

  Ja takie coś uwielbiam, bo z trucka przychodzę! XD!
 11. Witam, będę od dzisiaj grał tutaj, czekam na starcik i lecimy. Po krótce się przestawię. Bartek, 14 lat. Interesuję się informatyką i tworzeniem grafiki komputerowej. Pozdro, siema!