Hase

Head Admin
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5
 • Ostatnio Widziany:

  14 godzin temu
 • Pod Nickiem:

  vAb.DrLiskey

Statystyki z Gry

 • Ranga: Head Admin
 • EXP: 46064
 • Czas Gry: 2d 17h 12m 5s
 • Gang: Virtual and Bad Avengers

Ostatnia wygrana Hase w dniu 7 Listopad

Użytkownicy przyznają Hase punkty reputacji!

Reputacja

24 Excellent

O Hase

 • Urodziny 19.06.1996
 1. UNIKATOWE POJAZDY SERVER 24/7 [PS24] DM 1. Bullet 2. Linneruner 3. sabre 4. Yosemite 5. Slamvan 6. Coach 7. Bandito 8. FBI Truck 9. Sultan 10. Turismo 11. Nrg500 12. Euros 13. tampa https://i.imgur.com/WiWeGAj.jpg
 2. Siemankoo

  Witam Pana Generała od spraw radiostacji
 3. Blood Desert Eagle !! KoNKURS !! Zapraszam na pierwszą edycję Konkursu pt. Blood Desert Eagle, będzie polegał on na walkach bronią z powyższego tematu a do wygrania będzie konto premium na 30dni!! Jedyne co musisz wykonać to napisać post według wzoru pod tym tematem! A także pokonać losowo wybranego przeciwnika, ten kto wygra przechodzi do kolejnego etapu rozgrywki. Każdy uczestnik ma się dostosować do regulaminiu konkursu !!! Miejsc 16, po uzyskaniu kompletu pod postem rozpoczynamy rozgrywkę dnia następnego o godz. 20. 1 dzień- eleminacje 2 dzień- ćwierć finał 3 dzień- półfinał 4 dzień- walka o 3 miejsce i FINAŁ (terminy będą podane po uzyskaniu kompletu) Nagordy!! 1 miejsce – konto premium na 30dni 2 miejsce – 5000exp 3 miejsce – 2000exp POWODZENIA!! WZÓR: 1. Nick:2. Ilość czasu przegranego na serwerze:3. Możliwość nagrywania na prośbę prowadzącego:4. Akceptacja regulaminu: Wszelkie informacje będą aktualizowane w tym temacie!
 4. Wyniki Konkursu na najlepszą reklamę gangu na PS24DM Wygrywa jedno głośnie gang [RIVS] Rival Society. Uzadadnienie? Najładniejszy chyba temat opisowo też pod względem graficznym, dużo było też pod nią postów jak członkowie gangu bawią się na naszym serwerze i to zadecydowało o ostatecznej decyzji. Gangowi gratulujemy a nagrodę przekazujemy dla właściciela gangu rivis.lubiplacki_ w celu zakupu bazy dla waszego gangu.
 5. Cześć Wszystkim

  Siema Mike, znam Cię Mordko z PPX, Stensin już wbił, czekam na Metana
 6. Fajny gang, poleca Magda Gessler, nie widzę tego Hase a chciałbym by mnie dodał Ogólnie super wczoraj się walczyło z rivis
 7. hahhaha oł yea zeamsone !
 8. Konkurs !! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Najlepszą reklamę gangu na serwerze PS24!! Jedyne co musisz zrobić to napisać reklamę własnego gangu na naszym forum w odpowiednim dziale Oceniane będą w szeczgólności takie rzeczy jak: -grafika -estetyka -opis członków gangu -co sobą reprezentujecie -krótka historia gangu czy też nazwy -mile wdziana reklama z humorem Nagroda? To gotówka na unikalną baze być może i właśnie Twojego gangu wartą kilkanaście złotych !!! Konkurs trwa od dzisiejszego dnia do 10 listopada i w tym dniu podamy wyniki głosowania administracji. Zapraszamy !!
 9. Regulamin Gangów Polski Server 24/7 [PS24] DM 1. Reklama gangu - temat ma zwierać „[tag gangu] nazwa gangu” a także ma być napisana w odpowiednim do tego stworzonym dziale (inaczej zostanie usunięta). - powinna zwierać logo gangu w nagłówku jak i kilka fotek ekipy - w takiej reklamie możecie umieścić informacje co proponujecie dla nowych członków, co macie wy a czego gracz nie znajdzie w innym i kogo w ogóle szukacie - taka reklama nie może zawierać wulgaryzmów i jedyną ale to jedyną treścią w niej zawartą ma być opis gangu, jeśli nie będzie ona się wiązać z głównym wątekiem zostanie usunięta. Uwaga !! po napisaniu reklamy gang otrzyma własny dział a lider funkcje moderacyjne. Regulamin gangu. Nazwa nie może zawierać: a. wulgaryzmów b. obraźliwych zwrotów c. treści która nawołuje do nacjonalizmu, faszyzmu itd. d. treści która nawiązuje do gangu który już jest i ma na celu go podrobić Zakazuje się członkom gangów… - trolingu jak i stwarzania kłótni pomiędzy gangami - nadużywania bugów serwera - spawnowania i używania pojazdów podczas walki o strefę w tym firecar, s.w.a.t … - zakaz stosowania car-killa jak i drive by (strzelanie po przez naciśniecie H) podczas walki o strefę - zakazuje się uleczania po przez inne komendy niż /zycie /kamizelka podczas walki o strefę - przyjmowaniu celowo osób które jawnie cheatują i dzięki temu polepszają statystyki gangu, notoryczne przypadki będą karane nawet i usunięciem gangu!! Zastrzegamy możliwość edycji regulaminu jeśli macie jakieś propozycje dotyczące regulaminu zapraszam na priv. Ważne informacje !!
 10. Witam

  Dodaj do życiorysu "sprawdzanie administracji pod kątem ciśnięcia z nich beki" a to że nikt nie robi eventów po 22:45 oznacza że w tym czasie większość normalnych ludzi śpi xd. Poza tym ogólnie bardzo fajnie cesc wymagjoncy glacu samp!!!
 11. Halo sampowe świry

  I3 i tak było lepsze ... Siema!!
 12. Start serwera

  Pytasz dzika czy sra w lesie?
 13. Wolność słowa, czekamy na lizanko tyłka gdy serwer ruszy