Khalifa

Administrator SA:MP
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • Ostatnio Widziany:

  5 godzin temu
 • Pod Nickiem:

  rivs.Khalifa.

Statystyki z Gry

 • Ranga: Admin
 • EXP: 138311
 • Czas Gry: 5d 0h 31m 12s
 • Gang: Rival Society

Ostatnia wygrana Khalifa w dniu 31 Październik

Użytkownicy przyznają Khalifa punkty reputacji!

Reputacja

4 Neutral

O Khalifa

 • Urodziny

Ostatnie wizyty

91 wyświetleń profilu
 1. Zawsze to jakieś urozmaicenie i nowa atrakcja, na tak.
 2. Nie umrzemy! To moje mordy
 3. Proponuje by dodać możliwość ustawienia spawnu, czy to przed domem czy to spawn gangowy/w bazie gangu albo po prostu dowolony bo nawet po wpisaniu komendy /rsp wywala po różnych spawnach. Wydaje mi się więc że to może być dobra opcja na przykład /konto i tam mieć opcje ustawienia tego.
 4. Zawsze się coś znajdzie, żeby było fajnie!
 5. Więcej ludzi, lepsza zabawa! No i foto z Zeamsonem
 6. Kolejna porcja przygód RIVS!
 7. Zabijamy nudę wraz z ekipą! Pozdrawiamy!
 8. Polecam gang, Krzykacz jest naprawdę w porządku liderem, mam nadzieje że długo będziemy ze sobą rywalizować.
 9. Historia Nasz gang nie ma historii, zaczęliśmy tworzyć ją sami, na tym właśnie serwerze PS24, tu i teraz. Chcemy aby nas zapamiętano, chcemy stać się częścią tego serwera i zostać legendarnym gangiem który nigdy nie upadnie. A Ty możesz nam w tym pomóc! Nie kładziemy nacisku tylko na DM, nie ograniczamy się. Niektórzy wolą wyścigi, serwerowe atrakcje i inne różne, przeróżne rzeczy. O nas Jesteśmy świeżą ekipą, która lubi sobie spędzić wolny czas na graniu w samp'a. Gadamy na komunikatorze Discord śmiejemy się i robimy luźną niepowtarzalną atmosferę. W naszym towarzystwie słowo 'nuda' nie istnieje, tylko śmiech i dobry FUN. Urozmaicamy sobie grę, różnymi zabawami czy też atrakcjami, przejmujemy dzielnice lub uczestniczymy w eventach, tu macie na to dowód Skład Pozwólcie że przedstawie aktualny skład naszego gangu. Założyciele Khalifa. Lubieplacki Liderzy BraT V-Liderzy Ban Członkowie Aiden Dzika Agatka Kanibal remb RiverS maku Rychu boenn RapowyTonyHawk twist Eghon LegendDeagle Redzik uczenplacka LexXxi Rekrutacja i podania Chciałbyś do nas dołączyć? To nie problem! Wystarczy że napiszesz podanie na naszym forum rival-society.cba.pl Wymagania Dotychczas napisane było co oferujemy, teraz przedstawimy czego my oczekujemy. Ukończone 14 lat. Minimum 5k expa. Kultura osobista. Wymagania czasami naginamy jeśli widać że gracz jest ogarnięty i zależy mu aby do nas dołączyć. Nasz discord Gdy wspólnie gramy, rozmawiamy sobie na komunikatorze Discord. Zapraszamy również wszystkich którzy mają ochotę z nami pograć lub pogadać na nasz kanał https://discord.gg/p6ZqYX Do usłyszenia i zobaczenia na serwerze! Z pozdrowieniami życzy gang
 10. Hejeczek!

  Witaj i baw się dobrze w San Andreas
 11. PS 24/7 [PS24] DM · Nick: rivs.Khalifa. · Wiek: 20 lat. · Doświadczenie na randze: Średnie 6/10 ale szybko się uczę. · Ocena znajomości komend Eventowicza (1-10): 8/10 aczkolwiek podszkolenie się to nie jest problem. · Ile czasu jesteś w stanie poświęcić tygodniowo: Tygodniowo to tak w granicach 15-25 godzin. Różnie bywa z wolnym czasem. · Czy posiadałeś jakąkolwiek rangę na innych serwerach? Jeżeli tak to gdzie i jaką: na uG i pst posiadałem moderatora. Dobrze znam komendy i myślę że eventy też będą spoko. · Podaj trzy przykładowe Eventy i krótko je opisz: JTA - Jakie to auto. Eventowicz spawnuje auto a gracze muszą zgadnąć jak najszybciej poprawną nazwę zrespionego pojazdu. Turniej DE - Ulubiony event dla graczy którzy lubią strzelać z digla. Najcześciej na arenie /wh jest przeprowadzany turniej, gdzie eventowicz wybiera sporód graczy, 2 osoby którym daje do ręki de. Kto wygra walke przechodzi dalej. Najlepszy wygrywa cały turniej. Lot na skrzydle - Fajny i szybki event, kto najdłużej utrzyma się na skrzydle shamala albo innego samolotu wygrywa. Jest możliwość z animacjami lub bez. · Opisz przykładowo wykonany Event w podpunktach co do wykonywanych podczas niego czynności: Event Team Death Match w skrócie TDM. 1. Startuje z eventem. 2. Ogłaszam o evencie. 3. Gdy się zacznie, rozbrajam uleczam i freezuje. 4. Dzielę wszystkich na dwa zespoły. 5. Przenoszę część do punktu A a drugą do punktu B. 6. Daje bronie np de pompa m4 i snipa. 7. Odliczam i odmrażam. 8. Wygranym zwycięzcom gratuluje i daje nagrodę. 9. Zakańczam event. 10. Daje ogłoszenie o zwycięzcach eventu. 11. Ewentualnie jakaś walizka na koniec. · Czy posiadasz komunikator głosowy Discord?: Jasne, posiadam. Pozdrawiam Khalifa.
 12. Witajcie, nazywam się Karol mam 20 lat. W samp już gram troche czasu także też tutaj zaczynam grać. Miło was wszystkich powitać - mam nadzieje że poznamy się lepiej wraz ze wspólną grą. Widzimy się na servie! Z fartem. Pozdrawiam Khalifa.
 13. ja

  No hejka