Emily

[vAb] Virtual and Bad Avengers

12 odpowiedzi w tym temacie

Virtual and Bad Avengers
[vAb]

image.png.21a675d297a8a461e801c873dfd0a619.png

O GANGU:

Gang Virtual and Bad Avengers założony został przez Emily 31.10.2018r. Początkowo gang tworzyłam sama, aczkolwiek rzuciłam hasłem czy ktoś nie chciałby dołączyć - " wymagane dodanie tagu vAb do nicku " - i tak się zaczęło. Bodajże zaczynając od pierwszej osoby, którą był 4TeCh zaczęły dołączać kolejne. Wiedziałam na pewno, że do mojej ekipy dołączy Hase, ponieważ tworzyliśmy ekipę na serwerze PPS niegdyś, posiadając gang NoA czy zc. Większość z graczy pytała mnie czy mogliby dołączyć, ale miałam w sumie jeden warunek, którym było to, że muszę daną osobę kojarzyć pozytywnie z serwera,a nie przyjmować pierwszych lepszych zlepków do mojego dream teamu. Gang w sumie rozwinął się w jeden dzień, a Hase został drugim współwłaścicielem gangu - ponieważ jemu mogę ufać. Zaczęliśmy integrację gangu, przejmowanie terenów gangowych czy wspólny udział w zabawach. Ku mojemu zaskoczeniu gang rozwinął się w bardzo szybkim tempie. Już po jednym dniu przejęliśmy wszystkie terytoria.

Liczy się dla nas przede wszystkim zabawa. Szybko się integrujemy, rozmawiamy wspólnie ze sobą, bierzemy udział w eventach, zabawach czy walce o terytoria. Myślę, że każdy będzie mógł znaleźć w naszym gangu miejsce dla siebie, ponieważ jak wspomniałam nie jest to gang nastawiony głównie na statystyki oraz za wszelką cenę uzyskanie TOP 1 (oczywiście, im wyżej tym lepiej - wiadomo) ale nie tylko.

Potrzebujemy fajnych, zgranych i spoko osób do wspólnej gry i tworzenia gangu. Może Ty jesteś taką osobą?

he3keVt.png

EKIPA GANGU:

Właściciel:
vAb.Emily.

Lider:
vAb.Hase

Vice lider:
vAb.SHAKE

Członkowie:
vAb.DarylDixon
vAb.BloodMan
vAb.Salvador
vAb.GrooT
vAb.TeCh[PL]
vAb.LavAzza
vAb.potenzny_S
vAb.mad
vAb.MisterrWaccu
vAb.PDMS
vAb.Beast
vAb.Gepard
vAb.Abraa

CZEGO WYMAGAMY:

- Kultury osobistej
- Przegrania dłuższego czasu na serwerze
- Wiek nie gra roli
- Obowiązkowego dodania tagu vAb do nicku
- Ustawienia
niebieskiego koloru jaki posiada gang

CO OFERUJEMY:

- Miłą grę w przyjaznym gronie
- Pomoc ze strony innych członków gangu
- Uczestnictwo w zabawach, eventach itp.
- Walki o terytoria (strefy) gangowe

1BRnpog.jpg

smOuL7j.jpg

2QAzXiW.png

SERDECZNIE ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO DOŁĄCZENIA DO NASZEJ EKIPY!
NIE POSIADAMY W TYM MOMENCIE FORUM!
Chcesz dołączyć? Napisz do Emily lub Hase na serwerze!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DarylDixon dalej gra na serwie? Bo skąś go kojarzę :D A nie miałem okazji go na serwerze jeszcze spotkać :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gang vAb z powodu wykorzystania bugów jednego z graczy został usunięty, ale założony od nowa. Punkty EXP zostały odzyskane. W gangu pojawiły się nowe osoby, między innymi WeteRs czy Gepard  z którym kiedyś tworzyliśmy gang NoA czy zc na innym serverze!

Fotka gangu:

image.thumb.png.b8a74adbfea20f566130a0c936c4a817.png

Z fafikiem :D

image.thumb.png.671dbdc760208be29eeaf7d59e0e9139.png

Osoby chętne zapraszamy do vAb!

Kontakt z liderami Emily lub Hase!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny gang, poleca Magda Gessler, nie widzę tego Hase a chciałbym by mnie dodał :( Ogólnie super wczoraj się walczyło z rivis :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nowe osoby w gangu!

Il09z1m.png

Gang Virtual and Bad Avengers idzie do przodu, doszło do nas kilka nowych osób, m.in:

vAb.mad
vAb.MisterrWacu
vAb.Abraa
vAb.PDMS
vAb.Beast

Gramy wspólnie, pomagamy sobie, rozmawiamy, bierzemy udział w zabawach, walce o terytoria, malowaniu tagów. Jeśli chcesz dołączyć - zapraszamy!

2. Baza gangu (nr. 4) na wyspie!

Wykupiliśmy bazę gangu nr. 4 na 30 dni. Mieści się ona na wyspie niedaleko /plaza. Wstęp mają tylko osoby z gangu. Każdy członek ma możliwość teleportować się do bazy gangu za pomocą komendy /gspawn.

Kilka fotek jak wygląda baza gangu:

pCG9npV.jpg

n2kU6rL.jpg

fx31Fp7.jpg 

FfjTCTZ.jpg

Pk6V5qw.jpg

3. Walka o terytoria, zabawy!

Wspólnie bierzemy udział w walce o terytoria, wczorajszym rywalem nocnej potyczki był gang rivs. Mimo, że nie wszyscy u nas posiadają jakieś wybitne umiejętności strzeleckie, to wspólnymi siłami próbujemy coś ugrać, mimo że czasem też przegramy, ale po prostu nie nudzimy się! Również bierzemy udział we wszystkich zabawach typu: /SM, /SK, /CH, /WS, /WG, oraz eventach!

Nie masz gangu?
Stałej ekipy?
Chcesz z kimś pograć?
Zapraszamy!

Pisz do vAb.Emily lub vAb.Liskey na serverze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.11.2018 o 15:35, Dibikej napisał:

DarylDixon dalej gra na serwie? Bo skąś go kojarzę :D A nie miałem okazji go na serwerze jeszcze spotkać :( 

Gra 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie, ale mysle że fajnym pomysłem byłoby stworzenie jakiegoś forum gangowego, fajna sprawa choć teraz, w tych czasach mało kto wchodzi na takie fora, ale gdyby można było tego ''wymagać'' od członków to myślę, że mogłoby to wypalić. Rejestracja to przeciez minuta, góra dwie a mieć takie forum gangowe to fajna sprawa, wspólne rozmowy, galerie i tak dalej, dziennie po te pół godzinki przykładowo chyba nie byłyby problemem. 

Jak cos moglbym pomóc, gdyż jakieś tam doświadczenie w tym mam i lubię to robić, kombinować :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

vAb ma swojego specjalistę. Jesteśmy tylko gangiem, który gra na tym serwie. Nie widzimy potrzeby takiego forum, ale kto wie? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze nie myślałam o forum, bo gramy na serwerze 4fun i nie wiem czy jest sens. Z biegiem czasu mało kto będzie wchodzić, a rekrutacji online i zabawy w podania na stronie to strata czasu. Zastanowimy się, popytamy członków - moze i takie forum powstanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi