remb

Pochwała dla Moderatora

8 odpowiedzi w tym temacie

Twój nick: rivs.remb

Nick osoby którą pochwalasz: rivs.lubieplacki_

Powód: Bardzo pomocny, miły, napisze /report jako pierwszy go sprawdza, robi dużo sensownych ev które się nie powtarzają jak np. "1vs1" itp.

Nagroda: Awans na wyższą range dla tego pana 
ps. dużo jest administracji lecz z tego co widzę to najwięcej robi emily i lubieplacki
Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pochwała? xD Gość jest durny jak stary but, w dodatku liczy i tak na awans. Niepowtarzające się ev? 6 razy z kolej event robić ten sam ale cóż. Wgl mutuje sb kogo chce, z jrivsów napisze ktoś przygłup to nic mu nie zrobi, np taki ja napisałem dzis do niego przygłup co było mutem 500 sek. Wiec sami ocencie. Pozdrawiam osoby z jrivs wypowiadajace sie w bardzo pozytywny sposob tego osobnika.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Deadly_ wypowiem sie na temat 6 eventow z kolei, zrobilem 5 razy Jakie to auto pod rząd dlatego, iż wbił cziter na serwer i za każdym razem rujnował mi event, [email protected] juz nie pamietam kto dali mu wkoncu bana a gracze chcieli jakie to auto wiec zrobiłem dopiero za 5 udaną próbą, nie była to moja wina ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

deadly tak dla wyjaśnienie nie pisz "jrivs" tylko jak już to jdeadly bo myślisz ojj sorki tu jest błąd "myślisz" przepraszam cie lecz to nie jest tak że napiszesz "jrivs" i wszyscy cie kochają 
a 6 razy ev pod rząd soy.nocryk czy coś takiego on robi ev pod rząd takie same więc proszę cie o nie wypowiadanie się tutaj 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, lubieplacki_ napisał:

Deadly_ wypowiem sie na temat 6 eventow z kolei, zrobilem 5 razy Jakie to auto pod rząd dlatego, iż wbił cziter na serwer i za każdym razem rujnował mi event, [email protected] juz nie pamietam kto dali mu wkoncu bana a gracze chcieli jakie to auto wiec zrobiłem dopiero za 5 udaną próbą, nie była to moja wina ;)

Popracuj nad składnią zdań.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Deadly_ napisał:

Pochwała? xD Gość jest durny jak stary but, w dodatku liczy i tak na awans. Niepowtarzające się ev? 6 razy z kolej event robić ten sam ale cóż. Wgl mutuje sb kogo chce, z jrivsów napisze ktoś przygłup to nic mu nie zrobi, np taki ja napisałem dzis do niego przygłup co było mutem 500 sek. Wiec sami ocencie. Pozdrawiam osoby z jrivs wypowiadajace sie w bardzo pozytywny sposob tego osobnika.

Przepraszam bardzo, co to miało znaczyć ,,jrivs''? Jesteś z siebie dumny...?

Już wystarczająco dowartościowałeś się w internecie i popisałeś na serwerze/Ts Przed kolegami?

Myślisz, że to jest zabawne?? Źle myślisz :( tak na prawdę to co ty robisz jest po prostu żałosne... Próbujesz się każdemu przypodobać i ,,przykozaczyć'' przed kolegami ...

Pisząc coś takiego jak ,,jrivsów'' ,,jrivs'' wykazujesz swój poziom IQ, z tego co wywnioskowałem z twojej odpowiedzi, jest on na minusie, bądź jest on bardzo niski :( ...

Wypowiadają się osoby z jak ty to piszesz ,,jrivs'' w pozytywny sposób, ponieważ cechuje się innymi zdolnościami i rozumiem. W przeciwieństwie do ciebie, nie próbuje się dowartościować w internecie przy innych osobach, aby być ,,lubianym'' po prostu robi to co musi i to ,co uważa za słuszne :) . Równie dobrze mógłbym Cię teraz zacząć wyzywać, ale niestety nie chce marnować na ciebie forum ,które jest przeznaczone dla ,,poważnych'' rzeczy. Przynajmniej mi się tak wydaje. Możesz też popracować nad składaniem zdań ,stawianiu znaków interpunkcyjnych i możesz też troszku pomyśleć, zanim coś napiszesz ;( 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest dział pochwał, nie skarg. Jak ktoś ma jakieś "ale" to niech piszę skargę. Zbyt duży syf się tutaj zrobił, pochwała przyjęta bo widać starania lubieplacki_. Zamykam.

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.