Carti

Podanie

2 odpowiedzi w tym temacie

1. Nick na se-rwerze: Carti
2. Ile masz lat?: 16
3. Ile grasz już w SA-MP?: około 2 lata
4. Ile czasu przegrałeś na PS24?: Godziny można nadrobić.

5. Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze?: Zależy od dnia.
6. Czy masz jakiekolwiek doświadczenie w prowadzeniu eventów? (jeśli tak to jakie?): Miałem range eventowicza na innym serwerze, radziłem sobie bardzo dobrze, w skali 9/10.
7. Czy znasz komendy potrzebne Ci do prowadzenia eventu i umiejętnie potrafisz się nimi posługiwać?: Tak, znam wszystkie komendy.
8. Podaj trzy przykładowe eventy jakie mógłbyś wykonać na serwerze (opisz krok po kroku każdy z nich jak będzie przez Ciebie prowadzony, uwzględniając komendy jakich użyjesz do przeprowadzenia eventu):

1.DM na M4

-Daje graczom kilkanaście sekund na rozejście się

-Wyjaśniam zasady /evann

-Przygotowuje graczy do eventu DM, /evdm

-Daje bronie graczom, /evweaponall id broni amunicja

-Odmrażam graczy, /evunfreeze

-Daje nagrode graczu, który wygrał

-Ogłaszam na /ann [nick] wygrał DM na M4, gz.

2.TDM na SO

-Freezuje graczy, /evfreeze

-Wyjaśniam zasady

-Ustawiam dwa spawny, /evtdmspawn1 /evtdmspawn2

-Następnie /evtdm

-Daje graczom bron /evweaponall [id broni] [amunicja]

-Ogłaszam zwycięską drużyne na /ann

3.Wycieczka

-Wyjaśniam zasady 

-Ustawiam spawn pojazdów /evsetspawn

-Jade w trase z graczami na evencie, dobrze się bawiąc.

-Kończę event /evzakoncz

9. Podaj jeden własny event jaki mógłbyś wprowadzić na server, opisz krok po kroku jak będzie on wyglądał:

Wyścig

-Freezuje graczy /evfreeze

-/evnodm, /evgodall

-Przygotowuje trase

-Tłumacze zasady graczom uczestniczącym w evencie

-Ustawiam spawn pojazdów, /evsetspawn

-Odliczam /evodlicz, po odliczeniu gracze ścigają sie do mety.

-Daje nagrodę graczowi, który zajął pierwsze miejsce, /evnagroda

-/evann 5 [nick] wygrał event, gz!

-Kończę event, /evzakoncz

10. Co zrobisz, jeżeli gracz poprosi Cię o zrobienie danego eventu?: Postaram się go zrobić.
11. Jeżeli rozdasz na start EXP a gracze poproszą Cię o jeszcze więcej, co zrobisz?: Dorzuce jeszce jedną.
12. Czy masz dystans do siebie i do graczy? Co zrobisz w momencie kiedy gracz napisze do Ciebie "ty klaunie głupi"?: Jasne, że mam dystans, gracz na randze, a zwykły gracz powinien być na równy z równym.

Jeśli gracz napisał to w formie żartu, to wiadomo żart to żart, a jeżeli gracz posuwa się do ciągłego obrażania, w ruch idzie mute.
13. Co zrobisz, jeżeli będziesz sam na serwerze, a będzie dość sporo osób, brak administratorów i innych eventowiczy?: Postaram się zapanować nad wszystkim.
14. Podaj swoim zdaniem trzy wady i trzy zalety serwera, co byś zmienił?: Co do wad, to nic nie zauważyłem, a zalety to miła administracja, dobry system gangów i sparingów.
15. Czy jesteś w stanie odnaleźć się w eventach typu "zlot privcarów", "wycieczka" i tym podobne?: Tak, potrafię zrobić każdy event.
16. Potrafisz podstawowo posługiwać się językiem angielskim gdyby na serwerze, evencie grały osoby zza granicy?: Tak.
17. Co zrobisz, jeśli gracz zapyta "jak kupić privcar", "jak zdobyc EXP?": Oczywiście, że Mu pomogę, napisze daną komende: /privcar, /zarobek lub wytłumacze krok po kroku.
18. Jesteś w stanie wymyślić kreatywne eventy, udoskonalać powszechne by wprowadzić coś nowego?: Jeśli coś wpadnie mi do głowy, lub gracz zaproponuje swój event, postaram się go zrealizować, a co do udoskonalenia powszechnych eventów, to postaram się dodać jakiś smaczek.
19. Czy zapoznałeś się szczegółowo z regulaminem Eventowicza?: Tak, PS24.R.Eventowicz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.