Lagowy

Serwer - Wasze propozycje, itp.

24 odpowiedzi w tym temacie

Jest spoko, ale trochę błędów do naprawy, które Ci wysłałam a co do zmian, ewentualnych pomysłów to:

- Zmniejszyć do minimum exp na start i ogólnie zrobić by trudniej zdobywało się punkty
- /Gornictwo - zmniejszyć czas z 20 do 5-10 minut kiedy zmienia się położenie żył. Do tego zmniejszyć liczbę wydobywanych surowców (zbyt łatwo na tym się nabija)
- Wywalić blokadę na evencie, po użyciu cmd /evnagroda [id] możemy jej użyć za 2 minuty; chciałabym też dać nagrodę drugiemu graczowi i nie mogę
- Do /WS dodać rekordy czasowe i możliwość pobicia danego rekordu
- Do /WS dodać nowe trasy
- Do /WS dodać Ghostmode czyli przenikanie przez pojazdy (większość celowo blokuje)
- Do /CH dodać nowe mapki
- /WG (wybór 2 broni + 1 granat dla każdego)

- Dodać spedycję
- Dodać supercary (widziałam je na pewnym forum)
- Dodać frakcje (policjant, medyk, strażak) i prace: mechanika samochodowego (do tego zrobić warsztat z obiektów), dostawy samolotowe, koszenie zboża kombajnem.
- Dodać rangi dla graczy
- Brakuje obowiązkowych komend: /dajexp i /dajkase - żeby dać exp tylko jednemu graczowi, /disarm żeby rozbroić wszystkich graczy na mapie
- Dla eventowicza możliwość używania teleportów, zapisywania swojej pozycji na evencie (prowadzący spadnie z budynku i może wpisać np /evtelpos)
- Możliwość zrespawnowania wszystkim graczom pojazdu

- Zmiana czatu gangu na bardziej widoczny bo ten zielony to masakra
- Osoby będące w gangu w którym jest ustalony kolor gangu powinny go mieć na stałe i nie powinno pytać przy starcie o kolor jeśli mamy kolor gangu
- Dodać więcej stref gangowych
- Usunąć listę graczy gangu (tą u góry) i dodanie pod "Y" tabelki kto jest w gangu, jaką ma rangę, czy jest online czy offline

- Usunąć z /SK komunikat "strzela gracz X"

Obiekty/mapki bym mogła zrobić w wolnym czasie jeśli by była taka potrzeba.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze do tego dopiszę:
- /radio i jakiś specjalny panel do audycji
- fajny teleport z klimatem (/party, /impra) a na nim "barman"
- pomyśleć o nowych zabawach
- zamiast walizki to np. ukryty plecak gdzie admin moze ustawic ilość kasy i exp które będą się w nim znajdować, dzięki temu można stawiać plecak premium albo za ukryty plecak robić fajne eventy
- w informacjach na temat gangu zrobic jakieś ladne zestawienie i widoczność osób które są w danym gangu
- o pracy mechanika pisałam to np. trzeba jechać towtruckiem (holownikiem) po dane auto, zholować je na warsztat i rozpocząć naprawę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dwie prace,które na wykonanie ich zajmują więcej czasu,czyli taksówkarz i zbieranie paczek pod wodą,są kompletnie nie opłacalne,proponuje zwiększyć zarobek expa do nawet 500

Edytowane przez Figlewski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i jeszcze proponuje dodać tak jak było dawniej,moją ulubioną robotę w pośredniaku rozwożenie towarów tirami i rozwożenie pizzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. ID broni - CJ?
Jedna z zabaw z podawaniem ID broni wyświetla postać CJ, czyli skina. Nie działa ID 0 więc, do poprawy.

2. Więcej baz, za mniej złotówek.
Dodać więcej baz gangowych i za 10 złotych, bo masakra, 20 złotych za bazę na 30 dni.

3. Możliwość wyłączenia minigier itp.
Jestem za dodaniem możliwości wyłączenia eventów, czyli textdrawu, bo fps  mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eventowicz może zmutować Head Admina, bez sensu. Trzeba dodać anty-kick dla rang wyższych, eventowicz - moderatora ... właściciela, moderator - junior admina i tak dalej. Dodatkowo polecam dodać dla rang bez uprawnień np. banowania, że jak wpisze /ban to wyskakuje powiadomienie: 

Brak uprawnień do użycia komendy.

Fafik wyświetla się jako pojazd

Gdy stawiamy Fafika na minimapie jest ikonka auta, gdzie stoi. Wtedy Fafika łatwiutko znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawienie Synchronizacji, ponieważ KREW+SOUND jest a HP nie zabiera,

Dodanie akceptowania duelu poprzez komendę /duelaccept, ponieważ podczas walki z innym graczem w mieście nagle masz inv do duelu i RIP. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ja i mój gang nie jesteśmy zadowoleni z całkowitego usunięcia car killa (nawet jako pasażer).My bardzo lubimy grać kopoeracyjnie.Z kolei innym graczom nie odpowiada car kill.Więc proponuje to przywrócić z pewnymi kompromisami

-strzelać mogą tylko pasażerowie.kierowca nie może strzelać

-pasażerowie mają zablokowaną możliwośc strzelania deglem.Mają możiwość strzelania tylko z broni które nie dają przewagi (np. uzi,m4,ten shotgun co jest na /pompa

-na strefach gangów włącza się całkowita blokada car killa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o CarKill to powinno być całkowicie zablokowane, co to za gra z CK.
Co do DB,DT to powinno być odblokowane ale dla UZI/TEC9 I M4/AK47.
Kierowca powinien mieć zakaz robienia DT/DB.
Na strefach będzie to ciężkie do zrobienia, ale nawet taka walka o strefy byłaby spoko, bo bez sensu jak z Deagla się strzela to jest bez szans.
Jeśli da się tak zrobić to jestem na TAK i byłoby w porządku dla każdej ze stron: zwolenników i przeciwników DT i DB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak Lagowy napisał tak i ja napiszę, nie trzeba floodować, spamować i pisać z caps-lockiem to nie będzie mute. Po to jest zabezpieczenie od tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak ktoś chce napisać na gangowym coś capsem albo "XDDDDDDDD" to odrazu mutuje i to jest załosne. przynajmiej z gangówki to sciągnać.

i 2 moja propozycja to usunięcie komendy /getin pokazywałem lagowemu o co chodzi. no chyba ze juz jej nie ma ale pewnie jest.

3. Dodanie dla eventowiczów coś stylu /evnapis że eventowicz jak to wpisze wyskoczy mu okieno lub bez np: /evnapis START i na ziemi pojawia sie biały napis start a potem np ustalamy prosto prosto prosto lewo prosto prosto prawo prosto lewo i meta coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proponuje by na liście członków gangu na ekranie wyświetlały się tylko osoby,które są obecne oraz z rangą w nawiasie przy nicku  (W) - właściciel (L) -lider ,(VL) - vice(CZ) - członek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.11.2018 o 23:46, Figlewski napisał:

proponuje by na liście członków gangu na ekranie wyświetlały się tylko osoby,które są obecne oraz z rangą w nawiasie przy nicku  (W) - właściciel (L) -lider ,(VL) - vice(CZ) - członek

i jeszcze info przy nicku jeżeli ktoś /zw ma czyli ,,AFK,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi